İpek Böceği Oynar Yazı Kırlangıç Maşallah Arabalı Nazarlı
İpek Böceği Oynar Yazı Kırlangıç Maşallah Arabalı Nazarlı
İpek Böceği Oynar Yazı Kırlangıç Maşallah Arabalı Nazarlı

İpek Böceği Oynar Yazı Kırlangıç Maşallah Arabalı Nazarlı (flam59)

BU ÜRÜNDE SAAT 12:00'A KADAR VERİLEN SİPARİŞLERDE AYNI GÜN KARGO

Oynar Yazı Kırlangıç Maşallah Arabalı Nazarlı

 

Ürün Detayı

Her türlü mekanda ve organizasyonlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz "Oynar Yazı Kırlangıç Maşallah Arabalı Nazarlı" ürünümüz ile ortamlarınızı parti havasına dönüştürün. İç ve dış mekan süslemelerinizde konseptinizde bulunan diğer parçalar ile harika bir uyum sağlayarak organizasyonlarınızı tamamlayan en güzel detay olacak ürünümüz, canlı renkleri ve hoş görüntüsü ile herkesin beğenisini toplayarak mekan süslemelerinizin vazgeçilmezi olacaktır. Ürünümüzü misina, ip veya bant yardımı ile istediğiniz yere kolaylıkla asabilirsiniz.

 

Ürün İçeriği

Oynar Yazı Kırlangıç Maşallah Arabalı Nazarlı ürünümüz, 7'den 70'e herkesin beğenisini kazanacak eğlenceli yazı ve şekillerden tasarlanmıştır. Organizasyon konseptlerinizi tamamlayayıcı dekorasyon ürünlerinizdendir. Ürününüz canlı baskı kalitesi ve sert kartondan üretilmiştir. Paket içersinde katlanmış olarak tek adet ürün bulunmaktadır.


 

Ölçüler

Ürünümüz yaklaşık 2.20 metre uzunluğundadır.

 

Ödeme ve Teslimat

Hafta içi saat 16.00’a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilir. Cumartesi günleri de saat 12.00’a kadar geçerlidir